Tygří oko, labradorit, jadeit, křišťál

Neohodnoceno
 
Výprodej Efekt lupa
 

Náramek je vyrobený z tygřího oka, labradoritu, jadeitu a křišťálu ve vel. 8 mm. Přívěšek je z chirurgické oceli.

Délka náramku je přibližně 18 cm, pokud si přejete jinou délku, napište ji do poznámky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
330 Kč    
Kód produktu 491
Kategorie Dámské náramky
 

Jadeit podporuje naši vnitřní vyrovnanost. Pomáhá nám zachovávat si v každé situaci chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Posiluje nervový a imunitní systém, funkce srdce, krevního oběhu, podporuje funkci sleziny, jater a ledvin. 

Tygří oko je mocný ochranný, stabilizující a uzemňující kámen. Posiluje sílu vůle, praktičnost a správně použití síly. Přináší prosperitu a štěstí. Je vhodným ochranným kamenem na cesty. Také nám pomáhat nahlížet na věci bez iluzí. 

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, podporuje rozvoj intuice a přináší nové myšlenky. Odstraňuje negativní energie, potlačuje strach, nejistotu a posiluje víru v sama sebe. Ulevuje napětí při menstruaci, upravuje rovnováhu hormonů, metabolismus, odstraňuje stres a snižuje krevní tlak.

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje. Je vhodný na všechny zdravotní problémy,
včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.