Achát, jaspis, jadeit, křišťál

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Náramek je vyrobený z achátu, jaspisu, jadeitu a praskaného křišťálu ve vel. 8 mm. Přívěšek ve tvaru srdce je z chirurgické oceli.

Délka náramku je přibližně 18 cm, pokud si přejete jinou délku, napište ji do poznámky.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
320 Kč 330 Kč od 320 Kč    
Kategorie Dámské náramky
 

Achát je kamenem síly. Harmonizuje yin/yang energie dodává odvahu a uklidňuje. Achát je též výborným ochranným kamenem. Pomáhá při problémech se zuby, žaludečními problémy, účinkuje proti nespavosti a zlepšuje paměť a koncentraci.

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Jadeit podporuje naši vnitřní vyrovnanost. Pomáhá nám zachovávat si v každé situaci chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Posiluje nervový a imunitní systém, funkce srdce, krevního oběhu, podporuje funkci sleziny, jater a ledvin. 

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje. Je vhodný na všechny zdravotní problémy,
včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.