Avanturín, kalcit, křišťál

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Náramek je vyrobený z modrého avanturínu, kalcitu a praskaného křišťálu ve vel. 8 mm. Mezidíl křídla je z chirurgické oceli.

Délka náramku je přibližně 18 cm, pokud si přejete jinou délku, napište ji do poznámky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
320 Kč    
Kód produktu 203
Kategorie Dámské náramky
 

Avanturín je kamenem štěstí. Má pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. Uklidňuje, a pokud jej dáte přes noc pod polštář, navozuje klidný a ničím nerušený spánek. V rámci meditace je tento krystal vhodný pro odstranění veškerých závislostí.

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje. Je vhodný na všechny zdravotní problémy,
včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.

Kalcit je kamenem naděje, intuice a inspirace. Tiší neklid, pomáhá nám překonat svůj vlastní stín a změnit tak způsob našeho myšlení. Zklidňuje návaly zlosti a vzteku. Posiluje sebevědomí a pevnou vůli. V oblasti zdraví posiluje kosti, aktivuje imunitní systém. Mírní křeče a podporuje látkovou výměnu.