CHOKER S KYANITEM, TURMALÍNEM A PERLIČKOU

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Jemný a elegantní choker náhrdelník vyrobený z fazetového kyanitu, černého turmalínu a hematitu ve vel. 2 mm, doplněný malou říční perličkou.

Navlečený na lanku, zapínání z chirurgické oceli. 

Dostupnost Vyprodáno
630 Kč    
Kód produktu 685
Kategorie Náhrdelníky
 

Kyanit nám pomáhá dosáhnout duševní rovnováhy. Dodává našemu životu pokoru, spokojenost a klid. Pomáhá nám stabilizovat se, když se cítíme nevyrovnaní a jsme roztržití. Pomáhá k lepšímu soustředění, koncentraci, zlepšuje logické myšlení. 

Černý turmalín skoryl patří mezi nejznámější a nejúčinnější ochranné kameny. Chrání nás především před vlivy prostředí jako je elektrosmog, ale zároveň i vlivy našeho okolí, jako je zloba, nesnášenlivost, žárlivost a závist.

Hematit posiluje naši ochranu i vitální energii. Je to velmi silný kámen. Kdykoliv potřebujete podpořit energii, odvahu nebo sílu, sáhněte po něm. Stejně tak dodává vnitřní klid a harmonizuje psychiku.

Perla je symbolem dokonalosti, čistoty a krásy bez příkras, čímž podporuje odhalení špatných vlastností nám samotným i okolí a tím nás vede k nápravě a dokonalosti. Perla dokáže svému nositeli nastínit karmické příčiny a tak ho dovést k pochopení širších souvislostí, které jej ovlivňují.